Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
RISHBIN CO., LTD
Ana sayfa

RISHBIN CO., LTD

RISHIBN'in kalıcı destek ve rehberliği için teşekkürler. Yardım ve talimatlarınızla daha fazla pazar payı kazanıyorum.

—— George

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— ABD'den Mark

Dün makineyi aldık, bugün mühendislerimiz makineleri kullanıyor, makine çok iyi çalışıyor. Makine kalitesine çok memnunuz. Teşekkürler arkadaşım Chris.

—— Bay Usama

Ben sohbet şimdi

RISHBIN CO., LTD

1 2 3 4 5
RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : RISHIBN
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 1000000-1200000
Yıl kurulan : 1999
İhracat p.c : 80% - 90%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
Metal Rulo İşleme Makineleri pazarında yenilikçi bir tedarikçi olan Rishbin'e hoş geldiniz.

Rishbin 1999 yılında kuruldu. Neredeyse yirmi yıl süren gelişimiyle, şu anda Metal Rulo İşleme Makineleri endüstrisi alanında lider bir profesyonel tedarikçi haline geldi ve kaliteli üretim hattını tüm dünya pazarlarına ihraç etti.

Kaliteli, uygun maliyetli ve uzun ömürlü rulo işleme sistemleri sağlama konusundaki tecrübelerimize dayanmaktadır. Bölgedeki birinci sınıf Metal Rulo İşleme Makinelerinin tasarımında uzman ve deneyimli bir satıcıyız. Müşterilerimiz ve değerli müşterilerimiz çözümlere ihtiyaç duyduğunda, onlara otomotiv, inşaat ve inşaat için yeni yenilikler sunuyoruz. Şirket, size birçok araç sağlamak için tüketici pazarındaki kendi nişini ve itibarını yarattı. Müşterilerimizin memnuniyeti kazanılarak başarı hissediliyor ve bunu büyük hassasiyet, mükemmel verimlilik ve düşük atıkla elde ettik.

Başarının her zaman müşterilerden geldiği fikrini alarak, Metal Rulo İşleme Makinalarının kalitesinden ve maliyetinden ödün vermeden onlara güçlü, sağlam ve iyi planlanmış bir satış sonrası hizmetler sunuyoruz. İnşaat pazarındaki ve diğer potansiyel sektörlerdeki büyüme nedeniyle, tasarımcılar ve mühendisler amacınıza hizmet edebilecek uygun ekipmanı yapacaklardır. Mühendislerimiz ve tasarımcılarımız ürünlerimizi geliştirmek için sürekli yeni fikirler aramaktadırlar. Hizmetlerimiz genellikle maliyetinizi düşürmeyi, ancak değerinizi artırmayı hedefler. Hizmetlerimiz, devam etmeyen arayışı yerine getirmek ve genel verimlilik seviyesini artırmak için Metal Rulo İşleme Makinalarına ihtiyaç duyan birçok üretici firmanın ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

İletişim bilgileri
RISHBIN CO., LTD

İlgili kişi: Mr. Chris Ho

Tel: +86-18626315075

Faks: 86-510-85853379

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)