Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
RISHBIN CO., LTD
Ana sayfa

RISHBIN CO., LTD Fabrika turu

RISHIBN'in kalıcı destek ve rehberliği için teşekkürler. Yardım ve talimatlarınızla daha fazla pazar payı kazanıyorum.

—— George

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— ABD'den Mark

Dün makineyi aldık, bugün mühendislerimiz makineleri kullanıyor, makine çok iyi çalışıyor. Makine kalitesine çok memnunuz. Teşekkürler arkadaşım Chris.

—— Bay Usama

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8
RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD RISHBIN CO., LTD

 • Üretim hattı
  Kaliteli, uygun maliyetli ve uzun ömürlü rulo işleme sistemleri sağlama konusundaki tecrübelerimize dayanmaktadır. Bölgedeki birinci sınıf Metal Rulo İşleme Makinelerinin tasarımında uzman ve deneyimli bir satıcıyız. Müşterilerimiz ve değerli müşterilerimiz çözümlere ihtiyaç duyduğunda, onlara otomotiv, inşaat ve inşaat için yeni yenilikler sunuyoruz. Şirket, size birçok araç sağlamak için tüketici pazarındaki kendi nişini ve itibarını yarattı. Müşterilerimizin memnuniyeti kazanılarak başarı hissediliyor ve bunu büyük hassasiyet, mükemmel verimlilik ve düşük atıkla elde ettik.

 • OEM / ODM
  RISHIBN CO., LTD çeşitli üretim atölyelerine ve bitmiş üretim atölyelerine sahiptir. Tüm makineler, müşterilere teslim edildiklerinde en iyi durumda olmalarını sağlamak için teslimattan önce çok yönlü olarak yönetilir ve test edilir.

  İtibarımızı ve iyi makinemizi geliştirmek için her fırsatı değerlendiriyoruz ve iyi hizmet sunacağız.

 • Ar-Ge
  Kendi ürünlerimizi tasarlamakta ısrar eden firmamız, tasarım ve üretim konusunda uzmanlaşmıştır. Kaliteli makineler sorumluluk ruhundan kaynaklanmaktadır.

İletişim bilgileri
RISHBIN CO., LTD

İlgili kişi: Mr. Chris Ho

Tel: +86-18626315075

Faks: 86-510-85853379

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)