Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
RISHBIN CO., LTD
Ana sayfa Ürünlermetal kesme Hattı

Ф220mm Çelik Rulo Dilme Hattı 5-15 Şeritler Işık Ölçer Paslanmaz Çelik Dilme Makinesi

RISHIBN'in kalıcı destek ve rehberliği için teşekkürler. Yardım ve talimatlarınızla daha fazla pazar payı kazanıyorum.

—— George

Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— ABD'den Mark

Dün makineyi aldık, bugün mühendislerimiz makineleri kullanıyor, makine çok iyi çalışıyor. Makine kalitesine çok memnunuz. Teşekkürler arkadaşım Chris.

—— Bay Usama

Ben sohbet şimdi

Ф220mm Çelik Rulo Dilme Hattı 5-15 Şeritler Işık Ölçer Paslanmaz Çelik Dilme Makinesi

Ф220mm Steel Coil Slitting Line 5-15 Strips Light Gauge Stainless Steel Slitting Machine
Ф220mm Steel Coil Slitting Line 5-15 Strips Light Gauge Stainless Steel Slitting Machine Ф220mm Steel Coil Slitting Line 5-15 Strips Light Gauge Stainless Steel Slitting Machine

Büyük resim :  Ф220mm Çelik Rulo Dilme Hattı 5-15 Şeritler Işık Ölçer Paslanmaz Çelik Dilme Makinesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Wuxi , Çin
Marka adı: RISHBIN
Sertifika: CE
Model numarası: RS0.2-1.8
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: karikatür
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: metal kesme Hattı Şerit genişliği: ≥15mm
Dilme Hassasiyeti: ± 0.1mm Şerit sayısı: 5-15
Bıçak mili: Ф220mm bobin O.D: ≤φ1600mm
Vurgulamak:

sac makineleri

,

rulo işleme hatları

5-15 Şeritler Işık Ölçer Metal Dilme Hattı PLC Otomatik Kontrol Ф220mm

Metal Dilme Hattı tanıtım

Başlangıçta, bobin vincin üzerine vinçle yüklenir ve bobin vagonunu çalıştırarak bobinin içine getirilir. Bobin arabası, bobini bobin açıcı miliyle merkezileştirir ve bobin bobin açıcı üzerine monte edilir. Mandrel genişletildi. Snubber rulosu bobini döndürür. Soyucu kayışları kırar ve ön ucu Pinch rulosuna getirir. Sıkıştırma silindiri bobinin ucunu kesicinin üzerine doğru hareket ettirir. Ardından sürücünün bağlantısı kesildi. Dilimleyici, dilimlenmiş şeritleri daha fazla hareket ettirir. Dilimlenmiş şeritler ilmek masası boyunca geçirilir ve gergiyi geri kazan tamburuna sürükler. Recoiler, gevşek bobini bir tur döndürür.
Sonra gergiyi sürükleyin ve ilmek devreye girer. Slitter ve recoiler senkronizasyonda aynı anda çalışır. Bobin arttığında, geri kazanıcı devri, istenen sabit hat hızını korumak için uygun şekilde düşer. Bu işlem uncoiler'deki bobin sonuna kadar devam eder. Yarılmış bobin, çıkış bobini arabasına hidrolik silindir tarafından çalıştırılan bir itici plaka boyunca itilir. Yan yarık hurda, kesicinin her iki tarafında sağlanan hurda sarıcı birimlere sarılır.

Metal Dilme Hattı Çalışma Prosedürü

Çelik dilme makinesi üretimi öncesi hazırlık çalışmaları


1. Formel üretimden önce, ekipmanın yüzeyinde ve bobinde bulunan toz ve kir ve diğer yabancı maddeler, ekipmanı ve zemin döşemesini ve eşyaları temiz tutmak için dikkatlice temizlenmelidir. Aynı zamanda, şeridin geçtiği kılavuz yolundaki tüm silindirler dikkatlice temizlenmelidir. Gerektiğinde, zımpara ile cilalanması ve daha sonra bitmiş ürünün yüzeyinin çizik ve bu işlemden kaynaklanan diğer kusurlardan arındırılmış olmasını sağlamak için alkolle temiz bir şekilde silinmesi gerekir.

2. Çelik dilimleme ekipmanının mekanik ve elektrik sistemini ekipman muayene tablosuna göre kontrol edin ve ekipmanın normal ve açık durumda olduğunu doğrulamak için ekipmanı boş bir durumda çalıştırın.
3. Üretim kartının parti numarası, alaşım durumu, şartname boyutu ve malzeme bobininin ağırlığına uygun olup olmadığını kontrol edin; Çelik dilme linemachine kalite ve kabul kriterlerine göre, bekleyen bobinin yüzey kalitesi ve bitiş yüz kalitesinin üretim ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını kontrol edin. Ekipmanı çalıştırmadan önce, mürettebat, makine bakımı ve çalıştırma şartlarına uymalıdır. Vücudun tüm bölümlerini dikkatlice kontrol ettikten sonra, elektrik gönderebilirler, aksi halde ekipmanı çalıştırmalarına izin verilmez.
4. Boşluklar ve bitmiş ürünler parametreleri, gelen malzeme kalınlığı, gelen genişlik, bitmiş ürün genişliği ve bitmiş ürün uzunluğu gibi ekipmanın ana işletim konsolunun kontrol prosedürlerine doğru şekilde girilir. Gelen malzemenin ve bitmiş ürünün genişliğine göre, gerekli kesme genişliğini hesaplayın ve takım mesafesini ayarlayın. Bu arada, yığın başına parça sayısı, üretim kartının ihtiyacına göre hesaplanır.
Üretimde dikkat edilmesi gereken hususlar
1. Beslerken bobine dokunmamaya dikkat edin.
2. Açıcıdaki bobinleri elle ayarlayın. Normal olarak, bobin iki kesim kenarının genişliğinin mümkün olduğu kadar tutarlı olmasını sağlamak için hizalanmalıdır. Özel durumlarda, malzemenin tarafında büyük bir çatlak veya başka bir kusur olduğunda, iki kesme kenarının genişliği tutarlı değildir, ancak serpantinin bobin üzerindeki yatay konumu manuel olarak ayarlanmalı ve onaylanmalıdır. Boşluğun kenar kusurunun tamamen giderilebilmesi.
3. Üretim yapılmadan önce gelen malzemenin kalınlığını ve genişliğini kontrol edin.
4. Kalınlığı 0,5 mm'den fazla olan malzeme bobini çelik kayıştan çıkarıldığında, bobinin atılmasını önlemek için rulo kullanılmalıdır.
5. Giyerken malzemenin pozitif olması ve kırışmaması veya kırışmaması gerekir. Katılmamak için girişteki silindirleri silmek kesinlikle yasaktır.
6. Dilme makinesi çeliğinin kesilmesi sırasında, makinenin neden olduğu iz ve çizikler plakanın yüzeyinde bulunduğunda, kılavuz yolundaki kılavuz silindirleri zamanında durdurulmalı ve kontrol edilmelidir. Herhangi bir belirgin parçacık bulunursa, zımpara kağıdı ile cilalanmalı ve daha sonra alkol ile temizlenmelidir.
7. Makinenin çalışması sırasında, gelen malzemelerin yüzey kalitesine çok dikkat edin. Çelik dilme linemachine kalite ve kabul standardının gerekliliklerine göre, niteliksiz olduğu tespit edilirse, makineyi durdurmalı ve bununla ilgilenecek ilgili teknik kalite personelini bulmalıdır.
8. Her malzeme rulosu üretilmeden önce, bir malzeme tabakası kesilmeli ve karttaki uzunluk ve genişliğin teknolojik gereksinimlerine göre üretim gerçekleştirilebilir. Değilse, makasın parametrelerini ayarlamak gerekir, aksi takdirde üretime devam etmesine izin verilmez.
9. Bitmiş ürünleri kaldırırken, vinci ve donanımı dikkatlice incelemek ve konsantre olmak için gezer vinçleri kumanda etmek ve çalıştırmak gerekir. Operatörlerin, malzemenin sallanmasını önlemek için küçük ve güvensiz yerlerde durmaları yasaktır.
10. Üretimde ekipmanın arızalanması durumunda, derhal durun ve bakım personelini bununla ilgilenmesi için bilgilendirin.

Satılık yüksek kaliteli çelik dilme hatları ile en iyi çelik dilimleme makinesi üreticilerinden biri olan RISHBIN, 1999 yılında kurulmuştur. çelik ve dünyaya diğer malzemeler. RISHBIN kaliteli hizmet ve kaliteli ürünler sunmaya kendini adamıştır.

Metal Dilme Hattı Parametresi

Model numarası. RS0.2-1.8 RS0.3-3.0 RS0.8-4.0
Rulo malzemesi CR Rulo, HR Rulo, SS Çelik Rulo, GI Rulo, AL Rulo, Bakır Rulo Yağ Yağı Alma
Bobin Kalınlığı 0.2 ila 1.8mm 0.3 ~ 3.0 mm 0.8 ~ 4.0 mm
Hat hızı 0 ~ 150/300 / dakika 0 ~ 150/300 / dakika / Dakika 0-120 / 200
Bobin ağırlığı ≤10T (15T) ≤20T (25T) ≤25T (30T)
Bobin kimliği φ508mm φ508mm φ508, φ610, φ760mm
Bobin OD ≤φ1600mm ≤φ2000mm ≤φ2000mm
Şerit Genişliği ≥15mm ≥25mm ≥25mm
Strip Sayısı 5 ~ 15 8 ile 20 5 ~ 15
Dilme Hassasiyeti ± 0.1 mm ± 0.15 ± 0.25 mm
Bıçak mili Ф220mm Ф240mm Ф240mm
Elektrik Kontrol Sistemi PLC Otomatik kontrol PLC Otomatik kontrol PLC Otomatik kontrol

İletişim bilgileri
RISHBIN CO., LTD

İlgili kişi: Manager

Tel: +8618626315075

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)